stylistka jak zostac

stylistka jak zostac

Last minute Costume Pomysły

Wszyscy tam – na krótki czas, leniwy, czy po prostu banalne, zdając sobie sprawę, że to Halloween noc i nie mamy nic do noszenia. W każdym razie, trzeba kostium – szybko. Nie martw się. Te 10 last minute kostium pomysły pozwoli Ci umieścić coś wspaniały wraz z rzeczy, które najprawdopodobniej mają w domu. Może nie są one najbardziej unikalnych i ciekawych kostiumów, ale hej, to ty, który opuścił go aż do ostatniej minuty!http://www.domelit.pl/drzwi/renowacja_futryn.html

Wykonawca kostiumów. Wyciąć kawałek kartonu w kształcie palety i kolor go z różnymi odcieniami do przenoszenia wraz z pędzlem. Nosić czarny, dodać beret i farby na chudy wąsy.

Plaża laski: Chwyć strój kąpielowy, czepek kąpielowy i ręcznik, a być bum plaży.

Czarny kot kostium. Nosić czarne body lub sweatsuit dodaj papieru kij kocie uszy do pałąka i malować na wąsy i czarny nos z eyeliner.

Prezent na Boże Narodzenie kostium. Zbierz swoją papier pakowy, duży karton i wszystkie łuki lub tasiemki masz.

Hillbilly kostiumów. Tease swoje włosy w stylu cefal, nosić biały podkoszulek i dżinsy, a nutrizoo.pl – tabletki na stawy dla psa niosą ze sobą piwo.

Hippie Kostiumy: nosić dżinsy szeroko nogi, długi, koszula płynącej i zawiązać szalik lub koszulkę wokół głowy. Namaluj znak pokoju na twarzy.

Hobo Costume: Umieść na niektórych starych ubrań, krawat hankerchief do rączki miotły, bałagan włosy i rozmazywanie brązowy lub czarny makijaż na twarzy.

Hugh Hefner kostiumów. Chwyć szatę, cygara lub fajki, i jesteś ustawiony.

Mumia kostiumów. Noś cały biały i zawija się w papier toaletowy.

Sportowe kostiumy. Odkopać byle koszulkę sportową, czapka z daszkiem lub cheerleaderek strój z tyłu szafy.

– autor artykułu