jak zostac makijazystka sephora

jak zostac makijazystka sephora

Gra wewnętrzna – 3 pozytywnych postaw zaufania

Pewność siebie jest osiągalne z prawem sposobu myślenia. Większość mężczyzn ma zły rodzaj mentalności. Mówią sobie: „Kobiety mnie znaleźć nieatrakcyjne”, „boję przeszkadza kobietom, jeśli zbliżą się do nich” lub „Biorę odrzucenie osobiście.” Jeśli ciągle mówią te rzeczy dla siebie, ani martwić się o nich, stają się bardziej prawdziwe w swoim umyśle. Zamiast badając negatywnych myśli, trzeba ćwiczyć myśleć pozytywnie.

Aby osiągnąć ten rodzaj wewnętrznej pewności gry, która przyciąga kobiety naturalnie i bez wysiłku, trzeba włączyć potężne pozytywnych postaw i przekonań. Oto kilka postaw, z którymi należy pracować na wprowadzenie do swojej wewnętrznej gry, stylu życia i tożsamości.

1. Liczebność Mentalność – To jest wiara, że ??istnieje wiele ryb w morzu. Jeśli kiedykolwiek znajdziesz się badając jednej konkretnej kobiety, należy pamiętać, że istnieją setki kobiet, które są tak wielkie jak ona jest i tysiące, które są lepsze. Zawsze znajdą się inne kobiety, więc nie należy umieszczać zbyt dużą wagę na jednej konkretnej kobiety po prostu spełnione.

2. Niepowodzenia uczą Experiences – Nie ma żadnych uszkodzeń. Każdy set back to udane doświadczenie edukacyjne, z których można rozwijać od. Co cię nie zabije, to Cię wzmocni. Pamiętaj, że Thomas Edison udało się tysiące razy, zanim stworzył żarówkę. Nie zniechęcaj się, gdy sprawy nie idą na swój sposób, jest to model wszyscy ludzie sukcesu naśladowania.

3. Dating jest grą – Wiele osób bierze siebie i swoje życie zbyt poważnie. Randka ma być zabawa, nie czuć się jak wyrywanie zębów. Jeśli kiedykolwiek znajdziesz się coraz pracował w górę lub zdenerwowany nad swoim życiu randki, spróbuj wziąć to łatwe i pamiętaj, że jesteś ma być zabawa. Kiedy idzie eksport na bliski wschódsz na spotkanie kobiety i poczuć intensywne podejście niepokój, należy pamiętać, że randki to tylko gra, a nie życia lub śmierci.

– autor artykułu