jak sie pisze makijazystka

jak sie pisze makijazystka

Czy mamy do projektowania celowe praktyki, które rzeczywiście rozwija szczególne umiejętności musimy dokonać postępu w kierunku konkretnych rezultatów? Albo użyć analogii golfowe, idziesz na radca prawny gdynia driving range i uderzanie wiadro piłek w niewłaściwy sposób, przez wiele godzin na raz?http://1me.pl

Czym jest Celowe praktyce?

Anders Ericsson i jego koledzy naukowcy podkreślają wagę świadomego praktyce, co jest nie to, co większość z nas sądzi, przy stosowaniu tego terminu do fizycznego lub edukacji muzycznej. W rzeczywistości, nasze nawykowe stosowanie wyrazu w tych dziedzinach może nas powstrzymać się od stosowania go prawidłowo do sfery gospodarczej.

Celowe praktyką charakteryzuje się kilka elementów:

OIT jest czynnością specjalnie zaprojektowane w celu zwiększenia wydajności, często z pomocą nauczyciela, trenera lub eksperta.

OIT mogą być często powtarzane.

jak sie pisze makijazystka

oFeedback na wynikach jest stale dostępna.

OIT wysoce wymagających psychicznie.

OIT nie jest dużo zabawy i wymaga ciężkiej pracy.

Jeśli uważasz, że przerosła potrzebę nauczyciela lub trenera, nadszedł czas, aby zakwestionować to założenie. Trener biznesu widzą rzeczy menedżer nie może i jest szkolony do dostarczania informacji zwrotnych w sposób, który jest niedostępny dla większości menedżerów.

Bez jasnej, bezstronny widzenia skuteczności, nie można wybrać działania najlepszych praktyk. Większość z nas brakuje wiedzy, musimy zaprojektować własne programy treningowe, a nie możemy realnie zapewnić obiektywne obserwacje i komentarze dla siebie. Jak ludzie kaskaderzy lubią mówić „nie próbujcie tego w domu.” Zatrudnić trenera, który może prawidłowo rozciągać się poza dotychczasowymi umiejętnościami i pomóc wyprowadzić swoich strefach komfortu. W przeciwnym razie, ludzka natura dyktuje, że jesteś prawdopodobnie spędzić czas ćwiczyć, co już wiesz, jak to zrobić.

– autor artykułu