jak sie nie ubierac makijazystka

jak sie nie ubierac makijazystka

Jak przygotować się do Konkursu Tańca

symulacje końcowe

Technika ta pomaga tancerze tańczą swoje nowe procedury, z powrotem do tyłu, muzyki w symulowanym środowisku konkurencji. To pozwala tancerze rozwijać ich wytrzymałość i doskonalić swoją technikę taneczną tylko bez stresu realnej konkurencji.

Przygotowanie psychiczne przed zawodami

www.healthandfitness.pl/trener-osobisty/

Czasami newbie tancerze nie zdają sobie sprawy znaczenie przygotowania psychicznego dla konkursie tańca. Jest prawie tak samo ważne jak przygotowanie fizyczne lub doskonalenie procedur. Usuwanie swój umysł i uzyskanie 100% koncentruje się na konkursie tańca nie może być tak proste, jak się wydaje. Oczyść umysł ze wszystkich toksyn i dopasować się do swojej motywacji, zanim pojawi się na parkiecie. Kilka klas jogi, medytacji godziny lub zaledwie kilku godzin robi coś innego niż taniec może czynić cuda dla Ciebie.

Motywacja

Prawo motywacja przed zawodami tańca jest prawie tak samo ważna, jak swoim tańcem. Podczas tańca, wiele amatorskich tancerzy umieszczać zbyt dużo myśli w aspektach technicznych. Są zbyt skupiony na ich rutyny, ruchów, ranking, i zapomnieć o zabawę podczas tańca. Często może to sprawić, że tancerka wygląda sztywny i efekty ich taniec w sposób negatywny. Sędziowie mogą zwykle powiedzieć, kiedy to się dzieje, ponieważ jest to tak oczywiste dla wyszkolonego oka. Staraj się zachować myśli technicznych tylko na szkolenia w fazie przygotowawczej. Gdy czas konkursu przychodzi, wszystko czego potrzebujesz, aby koncentrować się na to radość z tańca. Powodem, dla którego wszyscy profesjonalni pary zawsze wyglądają tak, jakby są zabawy po prostu dlatego, że faktycznie robią. W wielu przypadkach, które pomogą Ci tańczyć najlepiej i sprawiają, że wyglądają lepiej.

Utwórz swoje preparaty z dużym wyprzedzeniem

Spróbuj utrzymać swój umysł jasny problemów w ostatniej chwili przed konkurencją.

– autor artykułu