dlaczego kocham fotografie

dlaczego kocham fotografie

Czy znasz Jezusa jako swojego Pana i Zbawiciela? Chcesz być współdziedzicami z Chrystusem?

Jeśli tak, to zachęcam do żarliwie modlić się następującą modlitwę.

Drogi Ojcze Niebieski, przychodzę do was w imieniu Jezusa. Twoje Słowo mówi: „… a ten, kto przychodzi do Mnie, ja bynajmniej nie wyrzucam”. (Jn.6: 37),

Tak wiem, że nie rzuci mnie, ale Bierzesz mnie, a ja dziękuję za to. Mówiłeś, że w swoim Słowie, „kto wezwie imienia Pańskiego, będzie zbawiony.” (Rzym. 10:13).

Wzywam Twego imienia, więc wiem Uratowałeś mnie teraz, też powiedział: „… że jeśli ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i uwierzysz w sercu swoim, że Bóg wzbudził Go z martwych, będziesz zostać zapisane. Albowiem sercem wierzy się ku sprawiedliwości, a wyznawanie jej ustami jest do zbawienia. ” (Ro.10: 9,10).

dlaczego kocham fotografie

Wierzę, że w moim sercu, że Jezus Chrystus jest Synem Bożym. Wierzę, że On powstał z martwych dla mojego usprawiedliwienia. Wyznaję teraz Go jako mojego Pana, Bo Twoje Słowo mówi: „… z sercem wierzy do sprawiedliwości …” i wierzę w moim sercu, które obecnie stały się sprawiedliwością Bożą w Chrystusie. (2 Kor. 5:21),

I jestem zbawiony! Dziękuję panie!

Teraz mogę szczerze powiedzieć, widzę siebie jako urodzonego jeszcze dziecka Bożego!

Chwała Bogu!!!! Amen.

Wychowałem się katolikiem, a narodził się na nowo w wieku 17 lat otrzymał Boże wezwanie do posługi w wieku 19 lat i rozpoczął przygotowania do posługi . Ukończyłam Rhema Bible Training Center w 1979 roku Pan powołał mnie uczyć. Moim pragnieniem jest, aby pomóc wszystkim, że starają się przyjść do głębszego zrozumienia tego, co Bóg uczynił dla nas przez Jezusa Chrystusa i zacząłem stronę internetową na ten cel o nazwie The Olive Branch; Proszę odwiedzić nas więcej bezpłatnych badań i zasobów, które pomogą Ci w Twojej podróży.

– autor artykułu