dlaczego fotografia nie jest sztuka

dlaczego fotografia nie jest sztuka

Identyfikujemy się z naszej pracy i naszego zawodu. Kiedy korzystać z tego, co robimy za życia, a de Rive satysfakcji z wykonywania pracy dobrze, czujemy się lepiej o siebie. Dla większości ludzi, pieniędzy nie jest najważniejszym powodem, dla którego pracują. Naukowcy zadaje pytanie, dlaczego ludzie pracują, okazało się, że zadowolenie z pracy, czuje się doceniony i cenione , czując właściwy, wszystkie wyższą niż pieniądze na znaczeniu. Jednak, gdy te problemy nie zostaną rozwiązane, często poszukują więcej pieniędzy, aby to nadrobić. Jeśli czujemy się uwięziony w pracy, że nie lubią, pomimo pieniędzy, czujemy się przygnębieni i niezadowoleni. Ludzie muszą czuć podłączony do tego, co robią dla życia. Stąd czyjeś wypełnieniem ze swojej pracy może mieć wpływ na całe ich życie.

Życie rodzinne i społeczne są głównymi czynnikami przyczyniającymi się do naszego poczucia spełnienia, szczęścia i zadowolenia z życia. Jeśli ktoś jest samotny, nieszczęśliwie żonaty, odizolowane od rodziny i przyjaciół, wpływa własnego cały stan emocjonalny. Nieszczęśliwe związki wpływają na nasze zdrowie fizyczne, naszą produktywność, naszą zdolność do koncentracji, nasze uczucia wobec siebie, a nawet nasz bardzo poczucie siebie. Więcej treści czuje się w swoich związkach i rodzinie, więcej treści i sensowne czyjeś życie będzie doświadczony.

Zabezpieczenie finansowe jest kolejnym ważnym czynnikiem przyczyniającym się do czyjegoś poczucia dobrego samopoczucia. Finanse są oddzielone od własnej kariery. Można kochać swoją karierę, ale jeśli nie jesteś w stanie zapłacić rachunków, będzie bardzo zrozpaczona. Podobnie, można czuć się bardzo bezpieczne finansowo, ale jeśli nienawidzisz swojej pracy będzie również zrozpaczony. Prowadzenie własnego domu finansową w kolejności jest niezwykle ważne dla poczucia dobrego samopoczucia, zadowolenia i szczęścia z czyjegoś życia.

– autor artykułu