dlaczego fotografia jest sztuka

dlaczego fotografia jest sztuka

I działają z założenia, że ??życie opiera się na dobrze przemyślany, szczegółowy i zintegrowany plan będzie bardziej satysfakcjonujące i spełniające niż jeden, że nie jest. Ja dalej wierzę, że posiadanie takiego planu, w formie pisemnej, a po nim, podczas gdy w tym samym czasie dokonywania korekt w razie potrzeby, będzie bardziej ponownego Warding i bardziej zrównoważony. Jeśli wszystkie części swojego życia są zintegrowane w jedną całość, będzie doświadczenie niezwykłe poczucie siły. Będziesz w stanie osiągnąć wyższy poziom opanowania nad światem i realizować więcej swojego potencjału ludzkiego.

Re-modelowania budynku nowe vs.

* W niniejszym eseju będę porównując budowę lub przebudowę domu do procesu projektowania i tworzenia życia dla siebie. Jest to wygodny analogia. Zdaję sobie sprawę, że chociaż istnieje wiele podobieństw między budynkiem głównym lub ponownego modelowania do budynku i planowania życia, istnieje wiele istotnych różnic, jak również. W domu jest statyczny, a życie jest dynamiczne. Jak w historii, pojęcie planowania, projektowania, budowania życia jest analogiczna do budowy domu. W obu przypadkach trzeba zaplanować; trzeba być świadomym. Wszystkie elementy muszą ze sobą współpracować, aby mieć dobrze wykonaną życia lub domu.

Kiedy myślimy o zaprojektowanie domu, często mamy do con-Front kwestię, czy powinniśmy ponownie modelu naszego obecnego miejsca zamieszkania, zakup innego domu lub budowy nowego domu. Jeśli chodzi o nasze życie, jednak niewielu z nas ma wybór, czy chcesz utworzyć zupełnie nową życiową lub ponownego modelu życia mamy. Z pewnością nie możemy wyjść i kupić inne życie, życie, które ktoś już mieszkał! Nie możemy po prostu wyrzucić życie mamy i zacząć od nowa; Żyjemy już życie. Nie możemy powiedzieć: „Zatrzymaj świat, chcę wysiąść!” więc mogę zbudować nowe życie dla siebie.
skuteczne zarządzanie drukiem
– autor artykułu