jak zostac wizazystka gwiazd

jak zostac wizazystka gwiazd

W porządku, więc może coś takiego brzmi: „Zgadzam się z Tobą, że nasze obecne przywództwo polityczne brakuje I Wierzę również, że XYZ”. Przebiegły, czyż nie ?!

Dlaczego to działa tak dobrze, że słowo „i” ma tendencję do łączenia sprawozdań w sposób, który sprawia, że ??pojawiają się zarówno prawdziwe, jak jesteś pierwszą zgadzając się z drugą osobą, szanse na ich przerywania jesteś niska, jak to miałoby miejsce najpierw nie zgadzają się ze sobą, a ludzie zwykle nie lubią tego robić publicznie.wynajem osuszaczy poznań Więc pamiętaj … „Tak, i ….”

2. Nie, ale

Jest w naturze dyskusji, że nie zawsze możemy zgodzić się z ludźmi. Czasami czujemy się najlepiej określić w sposób nie budzący wątpliwości, że uważamy, że druga osoba jest błędne, złe lub źle poinformowani. Kiedy znajdziesz się w takiej sytuacji, słowo „ale” będzie przydatna.

W naszym codziennym języku, staliśmy się zbyt beztrosko z wykorzystaniem „ale”. Ile razy słyszałeś: „Całkowicie zgadzam się z tobą, ale ….”. Jak widać na tym przykładzie, „ale” raczej zrezygnować z tego, co było przed. W pewnym sensie, to neguje poprzednie oświadczenie.

Tak więc, jeśli znajdziesz się w dyskusji, użyj „ale” mądrze! Jeśli chcesz wykorzystać go do zmiany czyjegoś umysłu, używać go w połączeniu ze słowem świadomości, jak dowiedzieć się, uświadomić sobie, stają się świadomi … tak: „Ale nie można zobaczyć, jak wpływa X Y?” Stąd też można używać, ale i ta konstrukcja zdanie połączyć inne argumenty ludzi do Ciebie, a najlepsze jest to, że dostać się do myślenia i znalezienie się, co oznacza, że ??ludzie będą myśleć, że wpadł na coś dobrego!

3.Get „Tak” do umysłu innych osób

Tak, świadomie, mamy tendencję do myślenia, że ??działamy w systemie logiki i rozumowania analitycznego. Chociaż jest to piękny model, to nie robi ludzkiego umysłu sprawiedliwości w ogóle.

– autor artykułu