jak zostac makijazystka marki

jak zostac makijazystka marki

Według dr Noel Tichy, profesor zachowań organizacyjnych i zarządzania zasobami ludzkimi na Uniwersytecie Michigan School of Business, nasz postęp zależy pozostawiając naszą strefę komfortu, aby wejść do strefy, w której nauki umiejętności i zdolności są po prostu poza zasięgiem. Musimy zmusić się do pozostania w tej ostatniej, nawet jak dokonać zmian.

Dlaczego unikać ciężkiej pracy

Celowe praktyką jest, przede wszystkim, wysiłek skupić i skoncentrować. Uznając niezadowalające elementów spektaklu jest trudne i niewygodne. Kiedy staramy się jak najbardziej, aby wykonać lepiej, umieścić ogromne obciążenie dla swoich zdolności umysłowych.

Celowe praktyce, w rzeczywistości może być postrzegane jako antonim do zabawy. Zamiast robić coś, na którym możemy Excel, świadomie działać na obszarach, gdzie występują deficyty-kółko. Po każdym powtórzeniu, trener może nam powiedzieć, gdzie dokładnie się skupić, więc możemy powtórzyć te umiejętności po raz kolejny.

Oczywiście, jeżeli czynności, które wymagają praktyki były łatwe i przyjemne, każdy by je zrobić. Jednak w rzeczywistości, większość ludzi nie będzie ćwiczyć i utrzymywać się dość długo, by poprawić. To dobra wiadomość, jeśli jesteś gotów zrobić to, co większość ludzi nie będzie. To jest powód, że jesteś bardziej prawdopodobne, aby zachować swoją pracę i rozwijać się w recesji.

Praca z doświadczonym trenerem wykonawczym przeszkoleni w zakresie inteligencji emocjonalnej i włączenie oceny przywódczych, takich jak Bar-On EQ-i oraz CPI 260 może pomóc liderów firmy wyrobienia nawyku starannego praktyce. Możesz stać się liderem którzy modele inteligencji emocjonalnej i inteligencja społeczna, a kto inspiruje ludzi, aby stać się w pełni zaangażowany w wizji i misji firmy lub kancelarii.

Zapisz się do newslettera Resources roboczej w http://www.workingresources.com

Odwiedź Maynarda bloga na http://www.WorkingResourcesBlog.com

Towarzystwo Krzewienia Consulting (SAC) przyznało dwa rzadkie Nadzorcza zatwierdziła oznaczeń Dr Maynard Brusman w specjalności Executive Coaching Leadership Development i zaufanym doradcą Adwokaci i kancelarii prawnych.

Dr Maynard Brusman, Doradztwo Psycholog Wykonawcze jazdy robocze Zasoby pomóc firmom ocenić, Select, trener i zachować emocjonalnie inteligentnych moderatorów Box 471525 San Francisco, California 94147-1525 Tel: 415-546-1252 e-mail: mbrusman@workingresources.com

– autor artykułu