jak mozna zostac stylistka

jak mozna zostac stylistka

Profesjonalny Organizator + Disorganized Friend = cennych lekcji

Po pierwsze, pozwól mi zacząć od stwierdzenia, że ??jeśli nie były dla mojego przyjaciela, Tracy, pewnie nie byłoby nawet profesjonalny organizator, lub przynajmniej, by to trwało dłużej, aby znaleźć zawód, który jest moim prawdziwym powołaniem. Tracy, wykazując intuicyjność że poznali jest jej klasyczny styl, kierując mnie do pola profesjonalnego zorganizowania w 1999 roku żyłem w Michigan w czasie i pracuje jako prawnik – kariera trenowałem, studiował i przygotowane przez większość mojego życia, które nigdy nie przyniósł mi prawdziwą satysfakcję – i wyraził Tracy, że chciałem zrobić coś bardziej oszczędny, hands-on, a to bezpośrednio pomagać ludziom. Mój mąż, Sean, którego ja też musi dać kredyt za pomoc poprowadzi mnie do profesjonalnego organizowania, wykorzystywane do tease że to, co było naprawdę doskonałe w planował życie. Rzeczywiście, jego motto dla mojego jeszcze-nie-utworzonej organizacji i Business Coaching była „Montanaro, Inc. – Planujemy życiu.”

Tracy surfowanie po sieci i odkrył Narodowego Stowarzyszenia Profesjonalnych Organizatorów stronie internetowej, jak również, że z lokalnych New York rozdziału. Ona przekazała link do mnie e-mail iw zasadzie powiedział: „Patrz, co robisz jest” prawdziwy „zawód!” To była dla mnie nowość. Pomyślałem: „Ludzie płacą za ich życie zorganizowane? Istnieją ‚profesjonalnych organizatorów, którzy wykonują tego rodzaju pracy na życie? Niesamowite. I niesamowite!” Potem spędził dużo czasu na poszukiwania zawodu, jak burza mózgów, jak i kiedy mogę „legitymizować” my organizowaniu umiejętności poprzez uruchomienie działalności gospodarczej.

Dopiero w 2000 roku, kiedy przeniósł się do Nowego Jorku, gdzie mój mąż i ja jesteśmy pierwotnie z, że poważnie zbadać świat organizowanie jako zawód.

– autor artykułu