dlaczego zawod fotograf

dlaczego zawod fotograf

Nasz codzienny spacer Christian jest ziemia musimy posiadać. Jest to dar od Boga. Jak ty posiadania go?

Psalm 91: 1: 1. Kto mieszka w tajemnym miejscu Najwyższego przebywać w cieniu Wszechmocnego.

Jednym z miejsc, trzeba mieszkać w to tajne miejsce Boga Najwyższego, gdy jesteś w ukryciu trwać w cieniu Wszechmocnego.

Uruchomić swój wyścig w taki sposób, że są w sposób ciągły – 24/7 – pod ochroną Wszechmocnego!MidoriTea4Me

To prowadzi nas do drugiego rzeczy należy zauważyć,

To jest naprawdę wymieniony na pierwszym miejscu w naszym tekście, ale umieściłem go sekund. To, w jaki sposób uruchomić wyścig.

„Odłóżmy na bok wszelki ciężar i grzech, który tak łatwo ensnares nas i pozwól nam działać wytrwale”.

Zauważ, że autor daje nam dwie rzeczy, które nas spowolnić w wyścigu, a grzech jest drugi. Pierwszym z nich jest każdy ciężar. Jaka jest waga? Strong Nowy Testament daje słownik greckiego słowa wagi w tym wersecie jako onkos – oznacza „luzem” lub masy; Stąd, w przenośni, „an obciążenie, wagi”.

Zadaj sobie pytanie, jakie rzeczy w życiu są obciążenia. Co powstrzymuje cię od wypełniania Bożego planu, albo trzyma cię z systemem wyścig Bóg wybrał dla ciebie.

To może być wiele rzeczy, wiele rzeczy może ważyć na dół i nie byłoby grzechem. To może być swoje cele zawodowe, albo pracę, rodzinę, przyjaciół. To może być uprzedzeń czy stary szkolenie religijne, które spadło na dół. Cokolwiek to jest, zidentyfikować go i priorytetyzacji swoje życie. Twój związek z Panem Jezusem Chrystusem powinno być najważniejszą rzeczą w życiu. Obszary te niekoniecznie są grzeszne rzeczy, ale może zmienić ostrość, i sprawi, że luźny kontakt z najważniejszych rzeczy, bieganie wyścig z wytrzymałości.

Nie można uruchomić wyścig, jeśli są ociężałe złych rzeczy, to spowalnia pracę, a następnie zacząć szukać łatwej drogi.

– autor artykułu