dlaczego warto byc modelka

dlaczego warto byc modelka Niektórzy z moich klientów są organizowane w domu, a nie w pracy, albo na odwrót. Niektóre z nich są organizowane fizycznie, ale ich umiejętności zarządzania czasem brakuje. Innymi słowy, nie ma standardowego zdezorganizowana profil osoby. Moi klienci mają swoje mocne i słabe strony, dlatego dobra organizacja oznacza dostosowywanie systemu w celu dopasowania do potrzeb klienta.

Ze względu na jej tle i inteligencji, wiedziałem jeden sposób dotarcia Tracy był pomagając ją zbadać psychologiczne stronie są zdezorganizowane. Ona jest zapalonym czytelnikiem (jak również jedno piekło redaktor, korektor i pisarz!) I trawione mnóstwo organizowanie książek. Ona podchodzi do każdego książkę jako prawdziwego naukowca, idąc w głąb tematu, podkreślając stron i oznaczając je z notatek na marginesach. Następnie omawia je ze sobą, dając mi ważną perspektywę klienta skoncentrowany. Ona jest przekonana, że ??jej czas życia zmaga się z organizacją jej czas, miejsce, papier i posiadanie wynika z konieczności ADD (Attention Deficit Disorder). Jej żarówka chwila przyniosła jej poczucie jasności i zrozumienia, a także na nowo poczucie nadziei, że może ona przezwyciężenia tych przeszkód za pomocą odpowiednich mechanizmów i systemów radzenia sobie w miejscu. Co więcej, ona planuje napisać książkę podzielić swoją historię, tak aby inni mogli skorzystać z jej wiedzy i doświadczeń z ADD i dezorganizacji.

dlaczego warto byc modelka

Rzeczywiście, to co zyskałem z tej relacji. Chociaż wiele z zewnątrz może zobaczyć tylko korzyści Tracy otrzymała od bycia królikiem doświadczalnym, że ćwiczyłem na początku mojej kariery organizacyjnego, mam naprawdę skorzystała też. Byłem w stanie śledzić jej zmagania, badania, objawienie i procesu kształcenia, a honowanie swoje umiejętności i rozwijanie moje unikalne podejście do systemów organizujących.Ta relacja organizator-client z bliskim przyjacielem udowadnia, że ??można łączyć przyjemne z pożytecznym i nie tylko przyjaźń przetrwa mimo relacji biznesowych, ale poprawa przyjaźń i interesy z tego powodu.

dlaczego warto byc modelka

2009 Prawa autorskie Lisa Montanaro

Chcesz skorzystać z tego artykułu w e-zine lub stronie? Można, tak długo, jak korzystać z tego kompletne oświadczenie:

http://www.epo-serwis.pl
– autor artykułu