dlaczego fotografujemy

dlaczego fotografujemy

Podobnie jak w domu, który jest zbudowany bez planu, pokój dzienny może pracować, ale kuchnia wydaje się nie pasować do reszty domu. Pokoje wydaje się, pochylona, ??tak jakby były one po prostu uderzył razem jak tak wielu polach.

Wyobraź sobie, co Twoje życie może wyglądać, jeśli rzeczywiście de-podpisali go w taki sam sposób, jak można zaprojektować swój wymarzony dom. * Wyobraź sobie, że twoje życie miało taką samą dbałością o szczegóły, ten sam integralność i to samo poczucie rzemiosła postaci zwyczaj wybudowany dom chcielibyśmy posiadać i żyć. Wyobraź sobie, jak byś się czuł, że żyje życiem, jak byś się czuł, żyjących w swoim wymarzonym domu.

dlaczego fotografujemy

Pytanie brzmi: „Czy jesteś gotów do wprowadzenia czasu i wysiłku, aby zaprojektować, zaplanować i zbudować swoje życie sen?” Henry David Thoreau oświadczył, że większość ludzi żyje życie cichej desperacji. Nie ma wątpliwości, że ludzie, którym Thoreau miał na myśli nie projektować swoje życie. Prawda jest taka, że ??większość z nas po prostu wpaść w naszym życiu. To rodzaj rozwija się wokół nas, jak realizujemy nasze kariery, macierzyństwo, lub po prostu stara się związać koniec z końcem.

Często podziwiamy inne życie ludzi, domy, kariery, imprezach itp i myślę, że nie możemy mieć nic, że nawet przypominało ich. Jedynym powodem dla którego te „inne” wydaje się, że to, co chcemy, to dlatego, że wziął czas, aby zaplanować dla niego. Włożyli w energii, aby być kreatywnym. Niezależnie od tego, ile pieniędzy mieli oni swoją sytuację zaprojektowane z maksymalną dbałością o szczegóły. Nie trzeba mieć najlepsze, co można kupić za pieniądze; można mieć najlepszy które pozwalają indywidualnych okoliczności. Potrzeba chęci, czasu, zaangażowania, energii, kreatywności, dyscypliny i motywacji, aby czyjeś marzenia. Jak ogłosił Napoleon Hill „, wyobrazić go w to uwierzyć, to osiągnąć!”

– autor artykułu