dlaczego fotografowie robia zdjecia

dlaczego fotografowie robia zdjecia

Projektowanie Your Life

Są to pokoje osiem sektorów (jak kto woli) w psychologicznej domu danej osoby. Wiele osób spędza zbyt wiele czasu rozwija jeden sektor kosztem innych. Żyją w jednopokojowym mieszkaniu, zamiast ośmiu-pokojowy dom. Albo, co gorsza, że ??żyją w jednym pokoju, a zaniku innych z zaniedbania. Mężczyźni są znani z tego. Spędzają dużo czasu na rozwijanie kariery i życia zawodowego, lub firmy, często z pominięciem ich rodzin, ich zdrowia, lub jakiejkolwiek innej dziedzinie życia.

dlaczego fotografowie robia zdjecia

Istnieją niebezpieczeństwa dla tego podejścia. Po pierwsze, mogą one stracić swoje rodziny, ponieważ ich małżonek może stać się niezadowoleni i podjąć decyzję o rozwiązaniu małżeństwa. Po drugie, jeśli ich zdrowie cierpi, nie są one w stanie kontynuować swoją karierę. Po trzecie, jeśli stracą pracę z powodu zwolnienia lub zmiany gospodarcze, nie mają nic, by się znowu na. Osoba ze zrównoważonym życiu ma siedem innych sektorów spadnie z powrotem na w czasie kryzysu w jednym obszarze. To samo można powiedzieć, że dla każdego z innych sektorów. Kobieta buduje swoje życie jej rodziny. Jest to jedyny sektor, w którym spędza czas. Tragedia uderza. Jej mąż umrze, traci pracę, albo ucieka z inną kobietą. Albo po prostu jej dzieci dorastają; ona nie jest już potrzebna jako „supermom”. Co ona zostało?

Chociaż życie każdego człowieka będzie miał takie same osiem sektorów, rozmiary sektorów będzie się zmieniać (podobnie jak wszystkie domy mają podobne pokoje, które różnią się wielkością). Niektórzy ludzie będą spędzać więcej czasu i energii w ich sektorze zdrowia i fitness pokojowej lub społecznej, podczas gdy inni będą spędzać więcej czasu w swoich branżach zawodowych i finansowych. Ważną rzeczą jest to, że wszystkie sektory muszą być wyposażone, jednak słabo. Kilka podstawowych czynności (meble) są wymagane w każdym sektorze.

– autor artykułu