dlaczego fotografia jest popularna

dlaczego fotografia jest popularna Bóg oczekuje od nas, mężczyzn i kobiet Boga, aby wypełnić te role, żona, matka, córka, siostra, przyjaciela, pracownika, mąż, ojciec,

syn, brat, babcia lub dziadek, ciocia lub wujek. Ale robimy to w sposób, który zaplanował dla nas, a nie po naszej myśli. Musimy poddać się Bogu i Jego planu dla naszego indywidualnego życia. Amen?

Drugą rzeczą, która spowalnia to „grzech, który tak łatwo usidlić nas.”

Ostatnio czytałem artykuł w Gwinnett Daily News, około więźnia okręgowego, który w Święto Dziękczynienia powiedział zastępca szeryfa, który wpadł w dół po schodach i boli go po plecach, a on był w strasznym bólu. Więc umieścić go w kajdanki i kajdany, i zabrał go do miejscowego szpitala na prześwietlenia. Gdy wsiedli do działu x-ray, musieli zdjąć kajdanki i kajdany i tak szybko, jak to miało miejsce, pchnął zastępca dół i uciekł. Widać, że nie mógł uruchomić z kajdanek i kajdan na, ponieważ zastępca musiałby łatwością złapał go, musiał czekać, aż zostały one usunięte.

Niewyznany grzech w naszym życiu, to kajdanki i szekli, że będzie nas spowolnić i uzyskać nas z zaplanowanej trasy. Oba te obszary uczynić nas zacząć szukać łatwiejszą drogę do uruchomienia, a my wysiąść utwór.

Przysłów 1: 22-23: 22. „Jak długo, najprostsze, pokochasz prostotę Dla scorners rozkoszować się ich nie bacząc, a głupcy nienawidzę wiedzę Skręć w moim wyrzutem; pewnością wyleję Ducha mego na was; I?. sprawi, że moje słowa znane.

Zbyt często mamy wysiąść utwór, ponieważ wolimy prosty sposób szerszy łatwiejszą drogę. Wersety te wyraźnie mówi nam, że czyni nas za głupców pogardy i nienawiści do poznania boskiej.

Ale jeśli zwracamy się wyrzutem Boga, On wyleje swojego Ducha na was.

Cały Twój cel w życiu, bez względu na płeć jest to, aby poznali Jezusa, kochać Jezusa i służyć Jezusowi. To Trójca swojej relacji z Bogiem, wiedzą, miłością i służyć.

– autor artykułu