dlaczego fotografia jest fajna

dlaczego fotografia jest fajna Dlatego musimy uciekać się do ponownego modelowania życia mamy.

Gdy zdecydujemy się ponownie modelu powinniśmy zrobić dokładną kontrolę i ocenę. Kontrola ta pomoże określić wizję i plan tego, co chcemy osiągnąć i określić parametry życia, które jest możliwe w ramach ograniczeń naszych warunkach. Kontrola obejmuje ocenę infrastruktury i fundamentu. Musimy ex-aminy naszą osobowość, naszą historię, nasze przekonania, nasze wartości, nasze aspiracje, nasze nadzieje, i tak dalej. Ta osobista inwentaryzacja będzie znacząco wpływać na życie budujemy. Czasami konieczne jest, aby zrobić kilka poważnych rachunku sumienia; czasami może wymagać, aby nazwać w charakterze konsultanta, aby pomóc nam pracować przez jakieś psychiczne problemy, które wpływają na nasze funkcjonowanie. Chodzi o to, że nie możemy ponownie modelu nasze życie na chwiejnym fundamencie bardziej niż moglibyśmy Re model domu na chwiejnym fundamencie.

Podczas ponownego modelowania, musimy mieć plan w głowie i musi być w formie pisemnej. Wypisywanie planu utrzymuje nas skupiony. Utrzymuje nas na torze. Możemy robić notatki, jak idziemy, poprawiania i modyfikacji w zależności od potrzeb. Pod względem architektonicznym, nazywane są one zmiany pola, to znaczy zmiany dokonane w dziedzinie w celu uwzględnienia nowych informacji. Stąd, elastyczność jest konieczna.

dlaczego fotografia jest fajna

Życie Vision

Więc teraz, że rozumiemy pojęcia, w jaki sposób rozpocząć de-podpisując swoje życie? Podobnie jak w przypadku każdej innej konstrukcji, projektowanie życie zaczyna się od wizji. Jeśli będziemy mieć wizję, wizja powinna być kompletna. Powinna ona obejmować wszystkie obszary swojego życia, jak chcesz żyć. Twoja wizja powinna być żywy, ostry, tak bardzo, że kiedy wyobrazić sobie w swoim życiu można niemal poczuć tak, jakby były prawdziwe.

Nie ma sensu wizualizację niechlujstwa życie.

– autor artykułu