makijazystka z jak sie nie ubierac

makijazystka z jak sie nie ubierac

– Lekki obiad przed 8.00 p.m w nocy przed, iść do łóżka na 7 godzin, więcej snu, że poczujesz się senny rano. Śniadanie w wysokiej energii, bar białka, szklanka wody + trochę kawy może zwiększyć swoją energię przed zawodami. Unikaj zbyt dużo jedzenia rano tuż przed zawodami.

Rozciąganie i Rozgrzewanie

Ładna rozgrzewka i rozciąganie jest bardzo ważne, zanim pojawi się na parkiecie. Staraj się nie przeciążać ciała i zachować swoją energię na parkiecie. Nie zaleca się ćwiczyć intensywnie noc przed konkurencją. Y ou może zranić lub uzyskać wypalony. Zaleca się, należy spróbować się zrelaksować i emocjonalnie gotowe na ważny dzień.

Dowiedz się, jak poruszać się

Każdy balowej profesjonalista wie, jak ważne jest, aby zawsze przechodzić rutynowe tańca. Nawet jeśli popełnił błąd, traci synchronizację, kroki miss, dostać się w drodze innej pary lub spadać, iść dalej i utrzymać tańczyć tak, jakby nic się nie stało. To może nawet pomóc ukryć drobne błędy i uczynić je niezauważalne zarówno dla wólka kosowska hurt sędziów i publiczności.

Nie dopuścić jeden błąd, aby wpłynąć na resztę swojego spektaklu tanecznego. Dowiedz się, jak zachować skupienie się na swoich kolejnych kroków tanecznych i rutynowymi może skierować Cię o jeden krok przed konkurencją.

Wielu amatorów tancerze mają skłonność wierzyć, że błąd zrobili stawiałaby negatywny ślad w pozostałej części ich działania, które nie jest konieczne w tym przypadku.

– autor artykułu