makijazystka jak zostac

makijazystka jak zostac

Executive Coaching dla rozwoju wiedzy specjalistycznej – 10.000 godzin praktyki

Pracujesz w firmie lub w kancelarii prawniczej, gdzie trenerzy wykonawcze są zatrudnieni, aby pomóc wysokie ulotki rozwijać swoje zdolności przywódcze? Czy Państwa firma lub kancelaria zapewnienia rozwoju przywództwa dla wysokich potencjałów?aby dowiedzieć się więcej kliknij tu.

Jeden z najbardziej wpływowych pytania można zadać to „liderzy podane zadania napinane, które pozwalają im ćwiczyć nowe umiejętności i wiedzę zyskać?” Inteligentne emocjonalnie i społecznie inteligentnych przywódców sprawiają executive coaching i rozwój przywództwa dostępne dla liderów na wszystkich poziomach organizacji.

makijazystka jak zostac

10000 godzin lub 10 lat

Malcolm Gladwell sprawia sprawę do 10.000 godzin praktyki, aby osiągnąć wiedzę w swojej książce Outliers (mały, brązowy Co., 2008): „Reguła 10.000 godzin, mówi, że jeśli spojrzeć na wszelkiego rodzaju poznawczo złożonej dziedzinie, z gry w szachy do bycia neurochirurgiem, widzimy to niezwykle spójny wzorzec, że nie może być w tym dobry, chyba że praktyki dla 10000 godzin, czyli mniej więcej 10 lat, jeśli myślisz o cztery godziny na dobę. „

makijazystka jak zostac

Prawie wszystkie cudowne dzieci w muzyce, sport, szachy i sztuki wydają się umieścić na 10000 godzin, zanim osiągną wiedzę i wytwarzają znaczących rezultatów.

The Cambridge Handbook of Expertise i Expert Performance edytowany przez Anders Ericsson, Charness i Feltovich i wsp kompiluje badania naukowe w celu udowodnienia tej tezy w wielu różnych dziedzinach. Cecha powszechnie nazywamy talent jest bardzo przereklamowane. Albo, innymi słowy, ekspert wykonawców, „czy w pamięci wewnętrznej lub chirurgii, balet czy programowania komputerowego” są prawie zawsze, nie rodzi.

Wielu z nas już umieścić więcej niż dziesięć lat temu, co robimy. Powstaje pytanie, czy mamy do uprawiania właściwych rzeczy we właściwy sposób.

– autor artykułu