jak zostalam wizazystka

– Jeśli maskara ma tendencję do zatykania na swoich dolnych rzęs następnie spróbuj za pomocą małego pędzelka do malowania cienkich kolor na pojedynczych rzęs.

– Upewnij się, dać czas, aby zatopić się w nawilżający przed rozpoczęciem stosowania makijaż, który pozwoli makijaż iść łatwiej.

– Jeśli eyeliner jest zbyt twardy i przeciąga swoją skórę, trzymaj go obok zapalniczki żarówki na kilka sekund przed zastosowaniem.

– błyszczyk może wyglądać wyrafinowany, jeśli tylko stosuje się kropkę na środku dolnej wargi.

– Jeśli nie masz pewności, gdzie stosuje różu, delikatnie ścisnąć policzki. Jeśli podoba Ci się efekt, stosuje różu w tym samym obszarze.

– Aby zapobiec szminki dotarcie na zębach, spróbować tej końcówki. Po umieszczeniu go, włożyć palec w ustach, torebce usta i wyciągnij go.

– Kobiety, które noszą okulary muszą zachować szczególną porad dotyczących makijażu. Jeśli jesteś blisko widzących, twoje okulary uczyni twoje oczy wyglądają mniejsze. Więc idź do jaśniejszych cieni do powiek i wiele maskary, aby zapewnić, że nie zniknie.

– Trochę podstawą lekko otartą brwi i szczotkowane przez starą szczoteczką natychmiast je rozjaśnić.

– Na długotrwałe rumieniec na słoneczne dni gorących nocy, stosować zarówno śmietanę i proszek różu. Nałożyć preparat kremu pierwszy zestaw z pudru następnie posypać niewielką ilością proszku rumieńcem.

Baw się odkrywaniem nowych kolorów.

Katie Moran

Katie Wellness Beauty Corner

www.monstergiftstore.com

Katie jest ex-modelka i pojawił się w kilku infomercials. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z wizażystów i za pomocą kosmetyków.

hologram kolekcjonerski
– autor artykułu