jak zostac profesjonalna wizazystka

jak zostac profesjonalna wizazystka

Anti-Aging sekrety urody dla kobiet w ich 30-tych, 40-tych i 50-tych

Przez cały czas trwania działalności, miałem przyjemność rozmawiać jedne z najlepszych artystów makijażu w świecie. Niektórzy nawet pomalowane twarze hollywoodzkich gwiazd stąd; Mam ogromny zbiór anti-aging sekrety urody wszystkie złożone w mojej szarej. Dzisiaj będę podzielić się z wami.

Przemysł anti-aging zawdzięcza swój sukces kobiet (ogólnie mówiąc, kobiety zakupić więcej produktów i usług, anti-aging, niż mężczyzn), którzy wchodzą swoich 30-tych, 40-tych lub 50-tych. Rzecz z zbliża się do wieku średniego jest to … ludzie mają tendencję, aby sądzić, że makijaż ukrywa wiek, ale to nie może być dalsze od prawdy. Ciężki makijaż powinien być zarezerwowany dla młodych, ponieważ mogą one prowadzić ją lepiej. Im więcej makijażu starzenie kobieta nosi na twarzy, starszy patrzy. To proste …. makijaż nosić na twarzy (jeśli jesteś w wyżej wymienionej grupie wiekowej), zwraca uwagę na wady, takie jak przebarwienia skóry, zmarszczki, patchiness, suchość skóry i zits również.

Innym wielkim błędem makijaż wykonane przez starzejących się kobiet, które wierzą, że piękno jest w sobie ten sam rodzaj makijażu, który był gorącym jakieś piętnaście lat temu. Retro było kiedy byłeś młody, ale teraz, że jesteś trafiając 40, retro to już nie, więc, jeśli nadal korzystać z tej samej techniki makijażu i styl, masz zamiar w końcu wygląda …. dobrze, w wieku.

Ciepłe odcienie, błyszczyk, tusz do rzęs, liniowej i różu powinny koncentrować się na zamiast malowane na wygląd ciężkiego oka cień i Kohla. Grupa ludzi, którzy mają najwięcej problemów z makijażem jest grupą bym luźno nazywamy grupy „Busy matek. Ona chce wyglądać jak najlepiej, a mimo to nie dokładnie mają cały czas na świecie, aby umieścić na makijaż – i jest to niepraktyczne spędzają zbyt wiele czasu na rozpryskiwanie na makijaż wcześnie rano tylko uderzyć kuchennych pięć minut później.

Jeśli piękno jest to, czego szukasz, a ty jesteś zbyt zajęty, aby poświęcić zbyt dużo czasu na makijaż, spróbuj skupić się na fundamencie (fundament mineralna jest fantastyczna), szczotka z rumieńcem, a następnie zastosować błyszczyk. To wystarczy, aby się wygląd z łóżka i żywy, a jednak nie zajmują zbyt wiele czasu.

I oczywiście, że jest coś innego, co można zrobić, aby czuć i wyglądać młodo i to nie trwa wieczność zrobić się … to byłoby zimnica na odrobinie ulubionego perfum przed wyruszeniem.

– autor artykułu