dlaczego chcesz byc modelka

dlaczego chcesz byc modelka Jednak czułam się całkowicie komfortowo organizowanie pracy dla Tracy. „Dobrze, że jest jednym z najlepszych przyjaciół, a ty robił organizowania pracy z nią cały czas,” może być myślenie. To prawda, choć praca robiłem dla Tracy cały czas nigdy nie był częścią oficjalnego przedsięwzięciu zawodowym. Nie, powód wybrałem zrobić organizowanie pracy dla Tracy, ponieważ po prostu czymś naturalnym. Nie tylko naturalne; bardziej jak to było, co mam robić.

Więc zaczęliśmy. Moim pierwszym zadaniem było zaplanować swój ślub i miesiąc miodowy w 2001 roku sukces. Następnie przeniósł się na organizowaniu niektórych pomieszczeń mieszkania nowożeńców. Gotowe . W latach 2002-2003 I wspierana Tracy i jej mąż Mike z procesem zakupu domu po raz pierwszy. Voila-oni teraz żyją tylko kilka mil od mojego męża, a ja w pięknej dolinie rzeki Hudson w Nowym Jorku. Z biegiem lat, ja wielokrotnie udzielała pomocy organizacyjny do Tracy. Mamy delved zarządzania czasem, planowania przestrzeni, systemy płacenia rachunków, zarządzania papieru i zorganizowane biuro Główna sypialnia, łazienka i panem domu.

dlaczego chcesz byc modelka

Tracy jest niezwykle inteligentny, świadomym kobieta, która poczyniła ogromne postępy, jeśli chodzi o organizację, a korzyści znacznie od pracy z organizerem. Być może zastanawiasz się, dlaczego ona potrzebna organizatora w pierwszej kolejności, czy ona jest taka mądra. Jest to błędne, że inteligentna osoba, która ma to „razem” nie wymaga organizatora, a nie korzystać z profesjonalnej pomocy organizacyjnego. Moi klienci są inteligentne osoby, które wyróżniają się na wielu umiejętności i mają wiele talentów. Jednak potrzebują pomocy w organizacji. Organizacja jest umiejętnością, ale to nie jest nauczany w szkołach (fakt, że NAPO stara się zmienić – sprawdź Napo w szkołach na terenie Napo). Moi klienci nie mieli możliwości skorzystania z rodzicem, nauczycielem, mentorem, kolegą z pracy, lub przyjaciela, który mógłby służyć jako wzór do naśladowania w zakresie umiejętności organizowania.

– autor artykułu