dlaczego chce zostac modelka

dlaczego chce zostac modelka

Brałem udział w konferencji jednodniową sponsorowany przez Napo-NY „Rozruch” zawodowych „w profesjonalne organizowaniu”. To właśnie tam dowiedziałem się, co jest zaangażowany w prowadzenie biznesu w organizowaniu i co odróżnia profesjonalny organizator oprócz kogoś, kto po prostu lubi organizować. Zdałem sobie sprawę, że mam organizuje życie ludzi na poziomie „amatorskie” mojego całego życia, i że moi organizowanie i coaching umiejętności przekroczył moją pracę jako prawnik, pedagog, mediator, administratora, pisarz, mówca i wykonawcy. Staje się coraz bardziej podekscytowani perspektywą rozpoczęcia działalności jako profesjonalnego organizatora, postanowiłem „praktyka” na Tracy, jeden z moich najbliższych przyjaciół.

dlaczego chce zostac modelka

Tracy i poznałem za pośrednictwem naszego chóru liceum i byli współpracownicy gwiazdy musicalu naszego liceum. Nasza przyjaźń rozkwitła w ciągu lat przez kolegium, absolwent szkoły, relokacji i małżeństwa. Zawsze obsługiwane siebie i rozważyć inne ładne połączenie anioła stróża i trudnym ciasteczka; Stąd nasze pseudonimy dla siebie – Thelma (Tracy) i Louise (Lisa). Byłem organizowanie i dostarczanie usług coachingowych Tracy przez lata: pomagając jej pisanie listów do wierzycieli, planując swoje wakacje, przeglądając swoje CV i listów, przygotowując ją do rozmów kwalifikacyjnych itp Wydawało się rzeczą naturalną, aby rozpocząć swoją karierę jako profesjonalny organizator z moim numerem jeden spójny nieformalnym klienta, mój chaotyczna, ale genialne i wspaniałe, przyjaciela.

dlaczego chce zostac modelka

Co ciekawe, niektórzy ludzie, że to nie był taki świetny pomysł. „Nie mieszać przyjemne z pożytecznym”, jest stare powiedzenie. „Nie chcemy zepsuć przyjaźni, jeśli coś pójdzie nie tak,” ludzie ostrzegł. Jako prawnik, ja często określane przyjaciół i rodzinę do innych prawników pytany pomagać, często dlatego, że obszar prawa był jeden, że nie ćwiczyć, ale czasami, bo nie chcą połączyć pracę z przyjemnością.

– autor artykułu